top of page

Haberler

whatsapp-image-2023-03-31-at-105446-2.jpeg

Zenginoğlu: Birleşe birleşe kazanacağız!

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili A. Adayı Ferdi Zenginoğlu, partisinin Germencik İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Zenginoğlu burada yaptığı konuşmada 14 Mayıs seçimlerinin kazananının Millet İttifakı olacağını söyledi. 

CHP Aydın Milletvekili A. Adayı Ferdi Zenginoğlu partisinin ilçe örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Sahada vatandaşla bir araya gelen Zenginoğlu, partisinin ilçe örgütlerinde de partililer ile buluşuyor. Son olarak CHP Germencik İlçe Örgütü’nü ziyaret eden Zenginoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

“Halil İbrahim sofrasını büyüteceğiz”

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun toplumun her kesimini kucakladığını söyleyen Zenginoğlu, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ülkemizin bütün renklerini bir araya getiriyor. Ülkemiz önemli bir seçime doğru ilerliyor. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekonomik, sosyal, politik vaatlerinin yanında önemli bir birleştiren olduğunu görüyoruz. Toplumun tüm kesimleri bu birleştiriciliği, kucaklayıcı tutumu takdirle karşılıyor. Ülkemiz gergin bir ortam istemiyor. Artık televizyonlarda bağıran insanları görmek istemiyor. Ayrışmak, kavga etmek istemiyor. İşte bu yüzden Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Halil İbrahim sofrasını büyüteceğiz diyor. Bizler de bu süreçte var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Zenginoğlu’na başarılar dilediler.

CHP Germencik İlçe Başkanı Aydın Bircan ise Zenginoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi. Partililer de Zenginoğlu'nu aday adaylık kararından dolayı tebrik etti.

bottom of page