top of page

Haberler

whatsapp-image-2023-04-04-at-090434-1.jpeg

Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili A. Adayı Ferdi Zenginoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor. Aday listelerinin açıklanmasına kısa bir süre kala temposunu arttıran Zenginoğlu,

“Listeler ne olursa olsun 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Bu doğrultuda durmadan, yorulmadan çalışacağız” dedi. 

CHP Aydın Milletvekili A. Adayı Ferdi Zenginoğlu Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı Mahallesi’nde kurulan semt pazarını ziyaret etti. Pazar esnafı ve vatandaşlar ile bir araya gelen Zenginoğlu’na büyük ilgi gösterildi. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Millet İttifakı’na destek isteyen Zenginoğlu, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek sorunlarını dinledi. Partisinin iktidar olması durumunda yapılacakları anlatan Zenginoğlu, yoksulluğu bitireceklerini belirtti.

‘Çalışmalarımız durmaksızın devam edecek’

14 Mayıs seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için büyük önem taşıdığını belirten Zenginoğlu, “Bu seçim ülkemizin geleceği için kritik bir dönüm noktası. Millet İttifakı kadroları halkla iç içe çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde listeler açıklanacak. Sıramız kaç olursa olsun çalışmalarımız devam edecek. Amacımız, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı olması. Bu doğrultuda yılmadan, yorulmadan çalışacağız” dedi.

bottom of page