top of page

Haberler

Ferdi Zengin-8035_edited_edited.jpg

Atatürk’ün yolunda, aydınlık yarınlar için..

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Aydın Milletvekili Aday listesi belli oldu. Listede yer almayan Ferdi Zenginoğlu sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaparak 14 Mayıs seçimleri için daha fazla çalışacağını ve partisinin neferi olduğunu vurguladı.

CHP’li Zenginoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Kıymetli partililerim, değerli Aydınlılar;

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimlerinden biri olan 14 Mayıs seçimleri öncesi, Sayın Genel Başkanımız, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yüküne omuz vermek, partime kaydolduğum ilk günden itibaren olduğu gibi ‘bu yolda nefer olabilmek’ için milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmuş ve çalışmalara başlamıştık.

Bugün Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve MYK üyelerimiz tarafından belirlenen liste açıklandı. Listede yer alan birbirinden kıymetli büyüklerime, arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Sürecin ilk başında ne kadar azimliysem, bundan sonra daha da fazla çalışacağıma söz veriyorum. Tek gayem; Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye Cumhuriyeti’nin 13.Cumhurbaşkanı seçtirebilmektir.

Bu yolda elimden gelenin fazlasını yapacağıma, aday adaylık sürecimden çok daha fazla çalışacağıma söz veriyorum.

 

Aslolan CHP’dir,

Aslolan Cumhuriyet’tir!

Aslolan Türkiye Cumhuriyeti’dir!

Atatürk’ün yolunda, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında aydınlık yarınlar için yılmadan, yorulmadan çalışmaya SÖZ VERİYORUM!

bottom of page