top of page

Haberler

whatsapp-image-2023-04-04-at-083546.jpeg

CHP’li Zenginoğlu’na Söke’de yoğun ilgi!

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekili A. Adayı Ferdi Zenginoğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Söke’de düzenlenen iftar programına katıldı. Zenginoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Söke’de iftar sofrası kuruldu. İftar programına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, CHP Aydın Milletvekili A. Adayı Ferdi Zenginoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ile yemek dağıtım çadırına geçen Zenginoğlu, vatandaşların yemeğini ikram etti. Vatandaşlar ile birlikte iftarını yapan Zenginoğlu’na yoğun ilgi gösterildi.

''Sosyal belediyeciliği en iyi uygulayan belediye Aydın Büyükşehir Belediyesi''

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun sosyal politikalarının Türkiye’ye örnek olduğunu söyleyen Zenginoğlu, “Bugün Aydın Büyükşehir Belediyemizin iftar programına katıldık. Özlem Başkanımız sosyal belediyecilikte Türkiye’de örnek projelere imza atıyor. Bugün de iftar sofrasında vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Ramazan ayı paylaşmanın ayıdır. Bu vesileyle emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

bottom of page